Sport & relax

Město Napajedla poskytuje svým občanům i návštěvníkům širokou nabídku možností sportovního vyžití – jak pro pasivní diváky, tak i aktivní milovníky pohybu.

Město provozuje fotbalové hřiště, tenisové kurty a sportoviště v zámeckém parku a sportovní areál za II. ZŠ, jehož součástí jsou také vnitřní prostory s tělocvičnami a horolezeckou stěnou. Ve městě působí TJ Sokol Napajedla aTJ Fatra Slavia Napajedla, pod kterou se sdružují další oddíly a odbory.

Najdete zde také širokou nabídku sportovních kurzů a kroužků DDM Matýsek nebo místních fitcenter.

Vzhledem k velkému využívání cyklostezky podél Baťova kanálu a rozmachu cyklistiky vůbec, nechybí ani půjčovny a servisy kol.

     

Stále oblíbenější cyklostezka podél Baťova kanálu nabízí rovný terén a kvalitní povrch, je tedy ideální pro rodiny s dětmi. V Napajedlích najdete i půjčovnu člunů. Půjčovna loděk a hausbótů je v nedalekém přístavu Na Rejdě ve Spytihněvi.

Kromě fotbalových, volejbalových, házenkářských a jiných zápasů Napajedla každoročně hostí také In-line závody přímo v centru města.

  

Foto: Marian Vaňáč

Podporu sportu město vyjadřuje nejen provozováním sportovních zařízení, ale i grantovým programem pro neziskové sportovní organizace a podporou mládežnického sportu.


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2018 Informační centrum Napajedla
Realizace rotate Rotate