Nabídka práce Otrokovice

Pondělí, 13.05.2019

Operátor výroby, až 33.800 Kč/měsíc, benefity:

 Do významné společnosti v Otrokovicích, která patří k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě pneumatik. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (fyzická náročnost). Nástup možný dle dohody,

Náplň práce (souhrn pro všechny pozice):

- Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí

- Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů

- Kompletování polotovarů na konfekčním stroji

- Lisování pneumatik

- Kontrola kvality a dokončení pneumatiky

Nabízíme:

nadstandardní mzdu 29.000 – 33.800 Kč/měsíc (dle provozu a dosaženého vzdělání)

zaměstnání na HPP přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti, nikoli přes agenturu

5 týdnů dovolené

zvýhodněné podnikové stravování (dotace až 70 % z plné ceny)

penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření 1200 Kč/měsíc

pracovní volno za senioritu (dny dovolené navíc po více jak 5, 10 a 20 letech ve firmě)

příspěvky na volnočasové aktivity – flexi pass 1.000 Kč

slevy na pneumatiky až 60 %

bezúročné půjčky

příspěvky na dětskou rekreaci

odměny za pracovní a životní výročí

možnost si vybrat provoz, na kterém chcete pracovat (např. dojíždět se známými, apod.)

exkurzi v podniku před nástupem

Požadujeme:

- alespoň výuční list

Kontakt:

  1. 603 862 503

email: eva.brezinova@indexnoslus.cz

- dobrý zdravotní stav

- ochotu práce ve směnném provozu

Místo pracoviště: OTROKOVICE

Nahoru Přesunout se na začátek stránky