Kalendář akcí

XC CUP Napajedla 2019

Přidat událost do kalendáře

Sobota, 14.09.2019 / 00:00 / Napajedla

Přijďte v sobotu 14.9. (10:00 - 16:00) na třetí ročník závodu horských kol pro všechny věkové kategorie. Napajedelský okruhový XC závod je opět přiřazen k seriálu závodů horských kol Karpaty MTB Tour, který začal 31. 3. závodem v Morkovicích, dále pokračuje dalšími pěti závody a končí právě na XC CUP v Napajedlích. V našem městě se tedy bude rozhodovat. Můžete se těšit na přehlídku těch nejlepších jezdců a na opravdu dravé závody a skvělou podívanou! 

Okruh lesoparku Kalvárie zahrnuje náročné výšlapy do vrchů, technické pasáže v lesoparku, střídání různých povrchů a zároveň průjezdy městskými částmi.

Letos bude závodit 12 kategorií. Od odrážedel pro nejmenší až po Elite. Podle kategorie budou muset závodníci zdolat 1-6 pětikilometrových okruhů s převýšením 120 m.

V průběhu závodu bude v ulicích Komenského, Hřbitovní, Divišova a pod Kalvárií uzavírka od 10 do 16 hodin. Prosíme tedy obyvatele této části Napajedel o trpělivost. Mezi jednotlivými závody bude pořadatelská služba ulice zpřístupňovat.

Trasa závodu: nádvoří nového Kláštera – ul. Komenského – ul. Divišova – výběhy – modelářské hřiště- lesopark kalvárie – ul. Pod Kalvárií – ul. Hřbitovní – ul. Komenského – kostelní schody – Masarykovo nám. – nádvoří Nového Kláštera.

Kvůli plánované trase vás prosíme o uvolnění vozovky a přeparkování aut dne 14. 9. 2019. Zároveň chceme informovat, že v tento den dojde k uzavírce na ulicích Pod Kalvárií, Hřbitovní, Komenského, Divišova a Nad zámkem od 10:00 do 16:00.

V průběhu závodu bude možnost se do uzavřených zón dostat autem a to po domluvě s pořadatelskou službou v místě uzavírky – mezi závody budou probíhat 20 minutové přestávky.

Tímto vás žádáme o pochopení a trpělivost a současně vás srdečně zveme na letošní třetí ročník závodu.

Pořadatelem je Sdružení S&K. Závody XC CUP Napajedla 2019 se konají za podpory Zlínského kraje, města Napajedla a pod záštitou místostarosty Zbyňka Ohnoutka. Sponzory jsou: Napabike, s.r.o., Fatra a.s. a Matchball, s.r.o.


www.xccup.cz

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Informační centrum Napajedla
Realizace rotate Rotate